Unser Team

Máte dotazy, podněty, přání, objednávky? Těšíme se na ně! Náš tým je Vám k dispozici od pondělí do čtvrtka od 7:30 do 17:00 hod. a v pátek od 7:30 do 13:30 hod.

Thomas Hlousek
Jednatel
+49 (0) 23 31 - 387 116
hlousek@remove-this.remystahl.de
Stáhnout si vizitku (vcf)

Carsten Nieland
Obchodní zmocněnec / prodej spojovacích prvků
+49 (0) 23 31 - 387 117
nieland@remove-this.remystahl.de
Stáhnout si vizitku (vcf)

Pierre Hermsdorf
Vedoucí oddělení nákupu / prodeje pro letecký a kosmický průmys
+49 (0) 23 31 - 387 124
hermsdorf@remove-this.remystahl.de
Stáhnout si vizitku (vcf)

Marcel Bonfigt
Prodej jižní Německo / zmocněnec pro management kvality
+49 (0) 23 31 - 387 141
bonfigt@remove-this.remystahl.de
Stáhnout si vizitku (vcf)

Anna Enriquez
Prodej spojovacích prvků
+49 (0) 23 31 - 387 113
enriquez@remove-this.remystahl.de
Stáhnout si vizitku (vcf)

Ulrike Blase
Prodej obchod / letecký a kosmický průmysl
+49 (0) 23 31 - 387 119
blase@remove-this.remystahl.de
Stáhnout si vizitku (vcf)

Roland Jansen
Prodej Francie / Benelux
+49 (0) 23 31 - 387 118
jansen@remove-this.remystahl.de
Stáhnout si vizitku (vcf)

Tim Weber
Nákup
+49 (0) 23 31 - 387 115
weber@remove-this.remystahl.de
Stáhnout si vizitku (vcf)

Sabine Wehberg
Správa certifikátů / zabezpečení kvality
+49 (0) 23 31 - 387 146
wehberg@remove-this.remystahl.de
Stáhnout si vizitku (vcf)

Christina Szesny
Personalistika
+49 (0) 23 31 - 387 121
szesny@remove-this.remystahl.de
Stáhnout si vizitku (vcf)

Tim Flasshoff
Příprava práce / zmocněnec pro management kvality
+49 (0) 23 31 - 387 114
flasshoff@remove-this.remystahl.de
Stáhnout si vizitku (vcf)

Torsten Kucz
Účetnictví / expedice
+49 (0) 23 31 - 387 150
kucz@remove-this.remystahl.de
Stáhnout si vizitku (vcf)

Olaf Band
Vedení skladu
+49 (0) 23 31 - 387 163
band@remove-this.remystahl.de
Stáhnout si vizitku (vcf)

Björn Moll
Sklad

Mike Geuthe-Stridde
Sklad

Miroslaw Wicher
Sklad

René Rinas
Sklad

Uwe Grafe
Sklad