Ekibimiz

Sorularınız, önerileriniz, istekleriniz, siparişleriniz mi var? Bundan mutluluk duyarız! Ekibimize pazartesi'nden perşembe'ye 07:30 ila 17:00 saatleri arasında ve cuma günleri 07:30 ila 13:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Thomas Hlousek
Genel müdür
+49 (0) 23 31 - 387 116
hlousek@remove-this.remystahl.de
Kartviziti indir (vcf)

Pierre Hermsdorf
Yetkili Memur / Satınalma ve Satış Başkanı
+49 (0) 23 31 - 387 124
hermsdorf@remove-this.remystahl.de
Kartviziti indir (vcf)

Carsten Nieland
Yetkili temsilci / Bağlantı elemanları satışı
+49 (0) 23 31 - 387 117
nieland@remove-this.remystahl.de
Kartviziti indir (vcf)

Marcel Bonfigt
Güney Almanya satış / Kalite yönetimi temsilcisi
+49 (0) 23 31 - 387 141
bonfigt@remove-this.remystahl.de
Kartviziti indir (vcf)

Anna Enriquez
Bağlantı elemanları satış
+49 (0) 23 31 - 387 113
enriquez@remove-this.remystahl.de
Kartviziti indir (vcf)

Ulrike Blase
Satış ticareti / Havacılık ve uzay
+49 (0) 23 31 - 387 119
blase@remove-this.remystahl.de
Kartviziti indir (vcf)

Roland Jansen
Fransa / Benelüks satış
+49 (0) 23 31 - 387 118
jansen@remove-this.remystahl.de
Kartviziti indir (vcf)

Tim Weber
Satın alma
+49 (0) 23 31 - 387 115
weber@remove-this.remystahl.de
Kartviziti indir (vcf)

Anke Jörges
Ihracat uzmanı
+49 (0) 23 31 - 387 151
joerges@remove-this.remystahl.de

Jannis Lippmann
Çırak
+49 (0) 23 31 - 387 142
lippmann@remove-this.remystahl.de
 

Sabine Wehberg
Sertifika yönetimi / Kalite güvencesi
+49 (0) 23 31 - 387 146
wehberg@remove-this.remystahl.de
Kartviziti indir (vcf)

Christina Szesny
İnsan kaynakları
+49 (0) 23 31 - 387 121
szesny@remove-this.remystahl.de
Kartviziti indir (vcf)

Tim Flasshoff
İş hazırlama / Kalite yönetim görevlisi
+49 (0) 23 31 - 387 114
flasshoff@remove-this.remystahl.de
Kartviziti indir (vcf)

Torsten Kucz
Muhasebe / Nakliye
+49 (0) 23 31 - 387 150
kucz@remove-this.remystahl.de
Kartviziti indir (vcf)

Olaf Band
Depolama yönetimi
+49 (0) 23 31 - 387 163
band@remove-this.remystahl.de
Kartviziti indir (vcf)

Björn Moll
Depo

Mike Geuthe-Stridde
Depo

Miroslaw Wicher
Depo

René Rinas
Depo

Uwe Grafe
Depo